Які еквівалентні матеріали японської сталі 440C?
Залишити повідомлення
Якщо ви купуєте японську нержавіючу сталь 440C для прецизійних підшипників, лез ножів, компонентів клапанів або зносостійких промислових деталей, найбільш прямим позначенням, на яке варто звернути увагу, є SUS440C відповідно до японських промислових стандартів (JIS). Його найближчі міжнародні аналоги, на які зазвичай посилаються, включають AISI 440C у Сполучених Штатах, UNS S44004 та EN 1.4125 / X105CrMo17 у Європі. Китайський клас 108Cr17 також зазвичай вказується як відповідний клас, хоча точну еквівалентність необхідно перевірити відповідно до застосовного китайського стандарту.
Що таке японська сталь 440C?
440C — високовуглецева мартенситна нержавіюча сталь, розроблена для досягнення високої твердості та зносостійкості після відповідної термічної обробки. Його номінальний хімічний склад включає приблизно 0,95-1,20% вуглецю і 16-18% хрому, також присутній молібден. Ці характеристики роблять його придатним для компонентів, які потребують твердої поверхні та помірної стійкості до корозії.
Які еквівалентні матеріали японської сталі 440C?
| Китай GB | Китай Тайвань ISC | ЦНС | Японія JIS | Корея KS | ASTM | UNS | ISO | DIN EN / DIN | W-Nr. | NF EN / NF | EN | Числова оцінка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 108Cr17 (11Cr17), 9Cr18 | S44096 | 440C | SUS 440C | STS 440C | 440C | S44004 | X105CrMo17 A-1b (ISO 683-13-1986) | X105CrMo17 | 1.4125 | Z100CD17 | X105CrMo17 | 1.4125 |
Чи може 9Cr18Mo замінити нержавіючу сталь 440C?
так У більшості промислових застосувань 9Cr18Mo можна використовувати як замінник 440C. Відповідно до китайського стандарту GB/T 1220, 9Cr18Mo зазвичай вважається еквівалентом нержавіючої сталі 440C.
Важлива відмінність: китайський стандарт визначає вміст молібдену (Mo) 0,60%–0,80% (включно з нижньою межею), тоді як стандарт ASTM (Американського товариства випробувань і матеріалів) для 440C визначає діапазон молібдену 0–0,75% без зазначеної нижньої межі. Отже, 9Cr18Mo, вироблений у Китаї, може мати дещо вищий вміст молібдену, ніж деякі партії 440C, що може вплинути на його зносостійкість і стійкість до корозії.
Хімічний склад: SUS440C проти AISI 440C проти EN 1.4125
| Елемент (мас.%) | ASTM 440C (S44004) | JIS SUS440C | EN 1.4125 (X105CrMo17) | GB 9Cr18Mo | ГОСТ 95Х18 |
| C | 0.95 – 1.20 | 0.95 – 1.20 | 0.95 – 1.20 | 0.95 – 1.20 | 0.95 – 1.05 |
| Si | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 0,80 |
| Мн | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 1,00 | Менше або дорівнює 0,80 |
| P | Менше або дорівнює 0,040 | Менше або дорівнює 0,040 | Менше або дорівнює 0,040 | Менше або дорівнює 0,035 | Менше або дорівнює 0,030 |
| S | Менше або дорівнює 0,030 | Менше або дорівнює 0,030 | Менше або дорівнює 0,030 | Менше або дорівнює 0,030 | Менше або дорівнює 0,030 |
| кр | 16.00 – 18.00 | 16.00 – 18.00 | 16.0 – 18.0 | 16.0 – 18.0 | 17.0 – 19.0 |
| пн | 0.00 – 0.75 | Менше або дорівнює 0,75 | 0.40 – 0.80 | 0.60 – 0.80 | - |
| Ni | Менше або дорівнює 1,00 (опціонально) | Менше або дорівнює 0,60 | - | - | - |
| V | - | - | - | - | - |
Типовий стан доставки та механічні властивості
|
Умови доставки |
Механічні властивості термічно оброблених зразків |
||||||
|
Rp0,2/(Н/мм2) |
Rm/(Н/мм2) |
A/% |
Zb/% |
Aku2d/J |
HBW |
ПЦ |
|
|
Відпалений стан (800 градусів -920 градусів, охолоджуйте повільно) |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
Менше або дорівнює 269 |
/ |
|
Q+T (1010 градусів -1070 градусів, масло; 100 градусів -180 градусів, швидко охолодити) |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
Більше або дорівнює 58 |
|
Доступна продукція, виготовлена за іншими специфікаціями або технічними угодами (за потреби). |
|||||||
Фізичні властивості AISI 440C
| Точка плавлення (градус) | Питома теплоємність кДж/(кг·К) 0~100 градусів | Теплопровідність Вт/(м·K) | Коефіцієнт лінійного розширення 10⁻⁶/K | Питомий опір Ω·мм²/м при 20 градусах | Модуль пружності кН/мм² при 20 градусах | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 100 градусів | 500 градусів | 0~100 градусів | 0~500 градусів | ||||
| 1371~1482 | 0.46 | 24 | - | 10.2 | 11.7 | 0.6 | 200 |
Застосування прутків з нержавіючої сталі 440C
Підшипники та компоненти підшипників: Тіла кочення, кільця підшипників і прецизійні зносостійкі поверхні.
Ріжучі інструменти та леза: компоненти, які вимагають високої твердості та чудового утримання різальної кромки.
Промислове обладнання: зносостійкі деталі, прецизійні вали та різні механічні компоненти.
Клапани та обладнання для контролю рідини: сідла клапанів, форсунки та інші компоненти, що вимагають високої зносостійкості.
Прецизійні інструменти: Компоненти з суворими вимогами до точності розмірів і твердості поверхні.




Загальні форми продукту та стандарти доставки для SUS440C
Круглі бруски:
Безцентрово шліфовані прутки (з допусками h7, h8 або h9), які зазвичай використовуються для точних валів і мініатюрних кілець підшипників.
Гарячекатані/очищені прутки, що використовуються для кування або механічної обробки великих деталей.
Плоскі бруски/пластини:
Прецизійні холоднокатані, відпалені тонкі смуги (зазвичай використовуються для штампування лез).
Плити ковані (використовуються для виготовлення блоків механічної арматури та зносостійких напрямних).
Умови поставки: стандартно постачається у сфероїдальному відпаленому (розм’якшеному) стані з твердістю за Брінеллем (HBW) менше або дорівнює 269.



Якщо ви зараз шукаєте цей матеріал або плануєте виробничий цикл, я можу допомогти вам знайти конкретні допуски розмірів або порадити щодо етапів нагрівання, необхідних для досягнення повного потенціалу HRC без тріщин у сталі. На якому конкретному застосуванні компонента чи виробничому процесі ви зосереджуєтеся?
FAQ
Чи може нержавіюча сталь 440C досягати 60 HRC?
так Приблизно 58–60 HRC є звичайним цільовим діапазоном для правильно загартованого 440C. Досяжна твердість залежить від якості матеріалу, розміру профілю та умов термічної обробки, тому в специфікації придбання має бути зазначено необхідне значення та метод випробування.
Чи підходить SUS440C для застосування в морській воді?
Не автоматично. Незважаючи на те, що SUS440C містить 16–18% хрому, його високовуглецева мартенситна структура не робить його несприйнятливим до точкової або іншої корозії, викликаної хлоридами. Для тривалого впливу морської води оцініть навколишнє середовище та розгляньте більш відповідні корозійностійкі матеріали.
Які документи потрібно вимагати, купуючи еквівалентну сталь 440C?
Запит на сертифікат випробування матеріалу з хімічним аналізом і відстеженням теплового числа. Включіть випробування на твердість, перевірку розмірів і будь-яке додаткове випробування або перевірку третьою стороною, яка вимагається кресленням компонента або специфікацією придбання.







